Sık Sorulan Sorular

1-GREEN KİBARLI Bitkisel Zayıflama Çayı’nın içeriğinde herhangi bir kimyasal var mıdır?

Kesinlikle kimyasal madde içermemektedir. Tamamen doğal ve bitkiseldir

2-Bakanlık onayı var mıdır?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 12.02.2002 Tarih ve G77-0009 sayılı izni ile Türk Gıda Kodeksine Uygun olarak BİKAP BİTKİSEL ve KİMYASAL ÜRÜNLER ÜRETİM PAZARLAMA LTD.ŞTİ. adına üretilmiştir. 

3-Eczanelerde bulabilir miyim?

Daha Önce eczanelerde satılan GREEN KİBARLI Form Çay, Siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve farklı fiyat uygulamalarından dolayı ortaya çıkan sorunlarla karşılaşmamanız için sadece çağrı merkezi 
+90 216 652 21 61    kanalı ile satılmaktadır.

4-Zayıflama çayı kullanıp zayıflayamayanlar ne yapmalı?

Metbolizmal bir rahatsızlığı olmayanlarda %100’e yakın başarı elde eden GREEN KİBARLI Form Çay, endokrinolojik sorunları olan bazı müşterilerimizde istenen sonucu veremeyebilir. Bu gibi durumlarda uzmanlarımız devreye girip gerekli yönlendirmeler yapılmakta, tedavi süreci takibe alınmaktadır. Tedaviye muhtaç olan bur tür durumlarda ne yapılırsa yapılsın istenen zayıflama gerçekleşmeyecektir. GREEN KİBARLIForm Çay kullanıp zayıflayamayanlar için var olan bir sağlık sorununu ortaya çıkarması adına bir fayda ürettiğimiz inancındayız. Bunun giderilmesi için uzmanlarımızla birlikte üzerimize düşeni yapma gayreti içindeyiz.

5-GREEN KİBARLI Form Çay Bitkisel Zayıflama Çayı’nın diğer zayıflama ürünlerinden farkı nedir?

GREEN KİBARLI  Form Çay, 25 çeşit bitkiden oluşan özel bir karışıma sahip tek bitkisel zayıflama çayıdır.

GREEN KİBARLI  Form Çay’da, diğer form çaylarda bulunan idrar söktürücü bitkilerin yanında, bu bitkilerin olası yan etkilerini ortadan kaldıran, hatta bünyeyi daha da kuvvetlendiren ve hastalıklara karşı direnç kazandıran kuşburnu, ıhlamur, kekik, adaçayı gibi bilinen ve toplumumuz tarafından tüketilen bitkiler bulunmaktadır.

GREEN KİBARLI Form Çay, 25 çeşit bitkiden oluşan özel karışımıyla; bağırsak gazlarını giderir, idrar ve ter söktürür, hazmı kolaylaştırır, şişkinliği alır, safra attırır, pankreasın normal çalışmasını sağlar, vücutta birikip şişkinlik yapan suyu boşaltır, adet söktürür, terletir, böbrekler üzerinde rahatlatıcı etkisi vardır, kabızlığı giderir, ishali keser, sivilceleri önler, mide ağrısı ve rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur, idrar yollarını temizleyici ve harareti giderici etkileri vardır, ateş düşürücü etkisi vardır, sinir sistemi üzerinde düzenleyici olumlu etkileri görülmektedir, sindirim ve bağırsak sistemi üzerinde düzenleyici etkisi vardır, hamilelik sonrası oluşan selülitlerin giderilmesine yardımcı olur, tokluk hissi verir, iştah bastırır, metabolizmayı hızlandırır, akşam saatlerinde uykuya geçecek olan sindirim sistemini çalıştırarak yağ yakılmasını sağlar.

6-GREEN KİBARLI Form Çay’ı neden akşam içmeliyiz?

Sabah ve öğlen yenen yemekler insan metabolizması tarafından yakılıp enerji haline dönüştürülürken metabolizma çok fazla zorlanmamaktadır. Ancak metabolizma akşam saatlerinde yavaşlar hatta belirli bir saatten sonra ise uykuya geçer. Bu sebepten akşam yemekleri ne kadar geç yenirse o kadar kiloya dönüşme riski taşımaktadır. Akşam saatlerinde içilen GREEN KİBARLI Form Çay, metabolizmayı uyanık tutup akşam saatlerinde alınan gıdaların kiloya dönüşmesini önler, gece saatlerinde de gündüz gibi kalori yakılarak doğal zayıflama gerçekleşir.

7-GREEN KİBARLI  Form Çay’ın kokusu nasıl?

GREEN KİBARLI  Form Çay Bitkisel Zayıflama Çayı’nın kokusu gayet hoştur. Papatya çayından çok farklı değildir.

8-Bazı zayıflama ürünlerinin tadı çok kötü, içilemiyor. GREEN KİBARLI  Form Çay’ın tadı nasıl?

GREEN KİBARLI  Form Çay’nın tadı, bir süre sonra alışkanlık yapacak kadar güzeldir.

9-Çayı kullandıktan sonra tekrar kilo alır mıyım?

Kişiye göre değişmekle beraber altı ay ile bir yıl arasında kilo sabit kalmaktadır. Hatta bazı kullanıcılarda kilo kaybının devam ettiği görülmüştür. Bir yıl sonra yeme alışkanlıkları çerçevesinde kilo alınabilmektedir.

10-Verdiğim kiloları geri almamak için neler tavsiye edersiniz?

a) Kilonuzu korumayı yaşam tarzı haline getirmelisinz. Zayıflamayı değil verdiğimiz kiloları tekrar almamayı hedeflemeliyiz.

b) Üç tür gıda vardır. Her ne kadar geçmişten gelen alışkanlıklarımız olsa da hiç tüketilmemesi gereken gıdaları, zaman zaman tüketilecek gıdaları ve her zaman tüketilecek gıdaların neler olduğunu öğrenip zor olsa da mutfak ve yemek kültürümüzü buna göre yeniden kurgulamalıyız.

c) Sitemizdeki kilonuzu koruyun bölümündeki tavsiyeleri okuyup uygulamaya çalışmalısınız.

11-Yan etkisi var mıdır?

GREEN KİBARLI  Form Çay’ın şu ana kadar tespit edilmiş bir yan etkisi yoktur.

12-Kimler hiç kullanmamalıdır?

İçeriğinde bulunan bitkilerden herhangi birine karşı  alerjisi bulunanlar kullanmamalıdır.

13-GREEN KİBARLI  Form Çay ile ayda 6 kilodan fazla veren oldu mu?

Ayda 9,5 kilo veren bir müşterimiz oldu. Ancak hızlı kilo vermenin sonucu hızlı kilo almadır. Bu şekilde bir kilo vermeyi tavsiye etmiyoruz. Otoritelerce kabul edilen ideal kilo verme hızı ayda 4-6 kilodur.

14-Çayı içtiğim dönemde yememe dikkat etmeli miyim?

GREEN KİBARLI Form Çay’ın iddiası bezlenme düzeninizi bozmadan ayda 4-6 kilo zayıflayabilirsiniz. Ancak tavsiyemiz verdiğiniz kiloları koruyabilmeniz. Bu süreçte kilo verme sonrası döneme kendinizi hazırlayabilir, kilonuzu korumak  için beslenme alışkanlıklarınızı revize edebilirsiniz.

15- Çayı kullanırken aynı anda başka bir diyet programı uygulayabilir miyim?

Çayı kullanırken diyet programı yapmanıza gerek yoktur. GREEN KİBARLI Form Çay sayesinde aç kalmadan ve yorulmadan vücudunuzdaki yağları eritip zayıflarsınız.

16-Akşam üç fincan çay içilmelidir diyorsunuz. Yemek öncesi veya sonrası fark eder mi?

Fark etmez. Yemek öncesi, yemek sırasında ve sonrasında çayı tüketebilirsiniz. Önemli olan çay içme saatlerine riayet etmenizdir.

17-GREEN KİBARLI Form Çay Paketinin içerisinde kaç adet süzen poşet var?

GREEN KİBARLI  Form Çay Paketini içerisinde 60 adet süzen poşet çay vardır. 

HEMEN ŞİMDİ ARAYIN SİPARİŞİNİZİ VERİN
DAHA FAZLA GEÇ KALMAYIN FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULUN
GK.